Adete bir kaç gün kala hamile kalınır mı ?

Adetime 2-3-4 gün kala hamile kalabilirmiyim ?

Soru: Selamlar hocam ben 26 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim. Artık bebek yapmak istiyoruz korunmayı bıraktık ve adetime 4 gün kala birlikte olduk eşimle( Kondom kullanıyorduk ) Acaba ben adetime 4 gün kala yaşadığım bu ilişkiden hamile kalabilir miyim şansım var mı ?

Cevap

Hayır malesef adetinize bir kaç gün kala kesinlikle hamile kalamazsınız. Adetinizin bitiminden hemen sonra da hamile kalamayacağınız gibi başlamasınada bir kaç gün kala hamilelik durumu kesinlikle olamaz.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

adete yakın hamile kalınırmı,adet dönemine yakın hamile kalma riski,adetten kaç gün önce hamile kalınır,adete 3 gün kala hamile kalınırmı,adet gününe yakın hamile kalınırmı,adet olmaya yakın hamile kalınırmı,adete bir hafta kala hamile kalınırmı,adete 4 gün kala hamile kalınırmı,adetten 1 gün önce hamile kalınırmı,adete 1 hafta kala hamile kalınır mı,

“Hamilemiyim değilmiyim nasıl anlarım ?” için 4 yorum

 1. flz6565 diyor ki:

  sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk adet görmeme 1 hafta vardı fakat ilişkinin ertesi gün adet gördüm 10 gün önce adetim bitti kendimi tuhaf hissediyorum hislerim psikolojik olabilir mi? hamile kalma ihtimalim nedir? cevaplarsanır sevinirim teşekkürler.

 2. gull diyor ki:

  hocam merhaba yumurtamın catlaması ve ilişki gunumden 5 gün sonra başka bir rahatsızlık araştırılırken kanda bhcg testide yapıldı sonuc 2.75 cıktı bu hamilelik belirtisi olabilirmi? sadece 5 gün için bu yükseliş normalmi acaba ?cevabınız için teşekkürler.

  • Beyza diyor ki:

   Verdiğiniz değere göre gebelikle ilgili yorum yapmak doğru değil.Gecikmeniz olursa test yaparsınız

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
catlama
Çatlama iğnesi ne zaman nasıl yapılır ?

Hcg hormonu hamilelik üzerinde büyük etkisi ve yararları olan bir hormondur. Bilim çevreleri uzun tartışmalar sonrası HCG hormonunun taklit edilebileceğini...

Kapat