Gebe Kalamıyorum :(((

Konu, 'Hamile Kalamayanlar için ( Tavsiyeler )' kısmında gebe kalamıyorum :((( tarafından paylaşıldı.

1. slm beyza hanım sıze daha once de bı kac sorum olmustu tavsıyelerınıze uydum..verdıgınız lınklerı de ıncelıyorum...ben her ayın 14 15 ı gbı adet oluyorum genelde hıc gecıkmem olmuyor...yanı 30 gunde bır adet oluyorum..oda yumurtlamamın 16. 17. gun oldugu anlamına gelıyor...3 4 aydır bu bır hafta ıcınde sık sık ılıskıye gırıyoruz...fakat sonuc negatıf...gecen ay yumurtlama gununde gelen sıvıyı takıp ettım...sıvı yumurta akı kıvamındaydı ve 2 parmagım arasında uzadı tıpkı resımde kı gbı.. o gece ve daha sonra kı 1 kac gun ılıskıye gırdık ama sonuc yıne negatıf...bu ayda 14 de adet gordum...ve doktora gıttım hormon testı yapılmasını ıstedı adetımın ılk gunu gıbıydı yanı yenı gelmıstı....bu durum dogru sonuc verır mı yada adetın 2. 3. gunu mu test yaptırmam gerekırdı??
    test sonuclarımı sıze de gondermek ıstıyorum...yorumlarınızı beklıyorum...7 ay oldu sonucun negatıf cıkması artık gercekten canımı yakıyor...lutfen bu konuda yardımcı olabılır benı aydınlatabılır mısınız....sımdıden cook tesekkur ederım ....
    TETKIK ADI SONUC REFERANS DEGERİ
    TSH 2.5 0.27 -4.2 uIU/ml
    FSH 6.9
    Lüteinleştiren hormon (LH) 16
    Prolaktin 7.1

beta hcg 0.100

Estradiol 55,4
  2. Merhaba ;Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre sormanız durumunda cevaplayabiliriz
    Arzu 18 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş