Ters Ilişkiye Girdikten 4 Hafta Sonra Test Yaptım Negatif Çıktı

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında gözde tarafından paylaşıldı.

1. başlıktada belirttiğim gibi ters ilişkiye girdikten 3 buçuk hafta sonra regl oldum ancak yinede içimde gebelik gibi bir korku olduğu için ilişkiye girdikten 4 . hafta sonra bir gebelik testi aldım ve yaptım sonuç negatif çıktı(regl bitmeden yaptım testi).erkek arkadaşım içime değil vücudumun bir bölgesine boşaldı ancak yinede endişeleniyorum şuan karnımda ve sol kasığımda batma gibi ağrılar oluyor ancak stresten mi bilemiyorum ve göğüslerimde herhangi bir hassasiyet vs. yoklütfen yardımcı olun hamile olabilir miyim..?
  2. Selamlar Gözde,

Yaşadığın şey tamamen psikolojik bir durum ile ortaya çıkıyor. Bu aşamada hamile olacağınızı asla düşünmüyoruz. Tabiki Dikkat etmeniz gerekiyor. Kesinlikle hamile olmadığınızı söylemek mümkün olmasa da yüksek ihtimal ile hamile değilsiniz.

Sevgiler.
  3. meraba ben siz bu soruyu cevapladığınız gün tekrar bir gebelik testi alıp yaptım ve tekrar negatif çıktı.Sizce kesin olarak gebelik yok mudur (öncedende bahsettiğim gibi hiçbir belirti yok ve 1 hafta arayla gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı)?ancak bugun pembe renkte kanama geldi..Neden açık renkte pembe kanama gelmiş olabilir acaba..?
  4. Selamlar Gözde,

Önceden de belirtildiği üzere hamile olduğunuzu düşünmüyoruz. Zira çok sayıda testte yapmışsınız. Takıntı haline getirmeyin lütfen.

Sayfayı Paylaş