Zevk Suyu Hamile Bırakır Mı ?

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında Derin tarafından paylaşıldı.

1. Merhabalar.. Erkek arkadaşımla ayakta klitorise sürtünmeyle ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyorum. Çünkü en son 25martta adet görmüştm 35-36 günlük bi döngüm var ve 29 nisan gibi adet olmam gerekiyodu olmadım 5mayısta gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ve hala adet olamadım gögüslerim bastırınca filan acıyor kasıklarımda dolgunluk hissediyorum. Adet olamamam piskolojikmidir yoksa gerçekten hamilemiyim ? Hamile olmak korkusu yüzünden geceleri saçma rüyalar görüyorum. Çok takıntılı oldum ya hamileysem diye :( zaten bida asla böyle bi hataya düşmem :( lütfen yardım edin kan testi yaptırmaya gidememde :eek: hamile değilimdir dimi :'(
  2. Canım emin olmak için kanda gebelik testi yapmak zorundasın.Merak etme bilgiler hastanede kalıyor senin dışında kimse bilgine ulaşamaz
  3. Ama çok korkuyorum :( başka bi açıklaması yokmu
  4. Bi cevap verin nolur :(
  5. Derincim kanda gebelik testi yapman durumun hakkında net bilgi verir.Bunun dışında bir şey yapamazsın.Olasılıklara göre davranamayz
  6. Tekrar idrar testi yapsam ?
  7. İdrar testi yap ama yanıltabilir kanda geblik testinde yanılma payı yoktur..
  8. Testi gecikmeden 7 gün sonra yaptıydım negatifti yarın tekrar yapacam teşekkrler haber verecem
    Beyza bunu beğendi.
  9. bende erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim mayısın 23ünde adet gördüm 5 gün sürdü ve haziranın 12sinde ilişki ayşadık fakar zevk suyu sadece klitorise bulaşmış olabilir erkek arkadaşımın eli hem vajinadaydı ilişkiye girdikten 5 gün sonra ultrasona girdim birşey yoktu ve 18 haziranda adet oldum ilk günümm kanamam çok az ilaç içmiştim ilaçtan mıdır yoksa hamilelik üzerine adet görme olabilirmi acil yardım
  10. Adetinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu değil..
  11. adet döneminden hemen sonra eşimle ilişkiye girdik geri çekme yöntemi ile korunuyorduk bir hafta sonra şeffaf kokusuz akıntım oldu ama başka hiç bir belirti yok normalde bende akıntı sorunu vardı hamile olma ihtimali olmaz adet sonrası olduğu için diye duydum ama emin alamıyorum hamile olma olasılığım ne kadar yardımcı olabilir misiniz bana.
  12. Bu kadar çabuk gebelik belirtisi olmaz + gördüğünüz akıntı ovülasyonun gerçekleştiğini gösterir.

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. zevk suyu hamile bırakırmı

,
  2. zevk suyu hamile bırakır mı

,
  3. ele bulaşan zevk suyu hamile bırakırmı

,
  4. zevk suyu hamile bırakmaz,
  5. zevk sivisi hamile birakir mi,
  6. zevk suyu hamile mi bırakır ,
  7. zevk suyu geldi hamile miyim,